Člen skupiny Evropa
778 716 116
info@pfngroup.cz

Pojištění nemovitostí/domácností

Ochráníme Vás a ještě Vám pomůžeme ušetřit.

Podepsali jste kupní smlouvu, složili jste rezervační poplatek a čekáte na realizaci prodeje a předání nemovitosti?

Věděli jste, že pokud nemovitost v období od podpisu kupní smlouvy do jejího předání např. vyhoří a nebo bude jakkoliv poškozena, nedostanete nic?

Graf

Nespoléhejte na univerzální pojišťovací společnosti, které dělají všechno a nic

1

Pojištění nemovitostí

Pojištění Vašeho domova, resp. stěn a toho, co je vně Vaší domácnosti. Vybereme pro Vás nejen nejlepší pojištění, vyjednáme tu nejlepší slevu. Garantujeme vyhotovení min. 3 nabídek k porovnání, doporučíme Vám tu nejlepší. Vše Vám pečlivě vysvětlíme.

Provážeme pojištění nemovitosti s Vaším hypotečním úvěrem a pomůžeme Vám snížit Vaši hypoteční úrokovou sazbu

2

Pojištění domácnosti

Pojištění všeho uvnitř obvodových zdí. Obraťte se na naše specialisty a za tu nejlepší cenu na trhu ochráníme i tu nejmenší součást Vašeho domova – od cenných drobností, přes elektroniku, až po Vaši oblíbenou pohovku.

Zatímco pojištění nemovitosti tedy chrání Váš domov zvenku – stěny, střecha a „to kolem“, pojištění domácnosti se týká vybavení a věcí uvnitř domácnosti. Je to zejména elektronika, kuchyňská linka, podlahy, ale i cennosti jako umělecká díla či obrazy.

3

Připojištění odpovědnosti

Pokud se chcete ochránit i vůči škodám způsobeným Vašemu okolí (např. sousedům v domě), potřebujete připojištění odpovědnosti.

Jde tedy o škodu, kterou způsobíte Vy nebo ostatní členové domácnosti 3. osobám – typicky např. vytopení bytu sousedů. Dobrá zpráva je, že se připojištění vztahuje i na škody, které způsobíte i v běžném občanském životě (např. svojí neopatrností).Poptávkový formulář